.

Next War

Clan Base
ZÁPASY

Anketka

Kdo bude letos Mistr O2 extraligy

Karlovy Vary (1659)
 

Slavia (1614)
 

Sparta (1701)
 

Č. Budějovice (1591)
 

Plzeň (1583)
 

Jíný tým (1710)
 

TOPlist statistika

TOPlist

HODNOCENÍ KLANU

Historie

No co mám na to říct, tak náš klan vzniknul v srpnu roku 2006 a to jednou u piva na podskalí v naších krásných STRAKONICÍCH. Základ klanu tvořilo 5 lidí. Já, Sklípkan,  Pan zelená, Kriger a Oberon no snad jsem na nikoho nezapomněl..... Původní představy byly že budeme hrát  profesionální 3.b ligu ale po čase a hlavně po zkušenostech z prvních TG jsme zjistili že budeme mít dost práce i když budeme hrát  jen amater ligu na united games. Myslím si že největší zásluhu na tom že jsme se dali dohromady má Sklípkan, Kriger a Pan zelená páč ty CS hráli hodně často a oni nás pak všechno doučili. Od září jsme začali hrát tréninkové  zápasy proti klanům a zjistili jsme že jen v 5 lidech to nejde odehrát páč vždycky třeba někdo chyběl. Tak jsme do klanu přibrali ještě Pana007, Strainera a jednoho mladíka z Vysočiny kterému je 10 let a říká si Crowe.

Od této chvíle klan začal opravdu šlapat a od října jsme konečně začali hrát ligu. Zpočátku nám to moc nešlo, byli jen prohry  a totální zmatek ale pak přišel den D a mi jsme poprvé vyhráli. Ten den jsme to šli okamžitě zapít. Od té doby máme střídavé výsledky, nějaká výhra nějaká prohra a sem tam remiza. Asi tak nekdy v listopadu roku2006 jsme se dohodli že musíme sehnat odstřelovače (snipera) tak jsme do klanu přibrali 16-ti letou dívku z Ostravy se jménem Kristýna (Kiki) ta u nás moc dlouho nevydržela a odešla do klanu který byl v TOP 5 po jejím odchodu jsme náhodou natrefili a zkušeného hráče Roxyho který to vzal za ní a přinesl do klanu nový styl a spoustu zkušeností. Ale i Roxy od nás po čase odešel ze svých osobních důvodů. Tato ztráta nás docela zaskočila, Roxyho jsme začali brat jako kámoše a ne jen jako spoluhráče. Nakonec odešel i Crowe a mi jsme zůstali čistě jen STRAKONICKÝ KLAN …..

Koncem ledna roku  2007 se knám vrátil Roxy kterého jsme brali jako kamaráda a dobrého spoluhrače a proto se knám mohl vráti. Pořád zůstáváme STRAKONICKÝ KLAN + jedna pražská naplava:-)

Začátkem května roku 2007 Easy Team posiluje sestavu a přibirá do svých řad mladého a nadějného hráče Tomiho Killera. Tomi bydlí kousek od Strakonic takže nemi problém ani s meziherňákama:-)

Asi největší změna přisla v červenci a srpnu roku 2007: EASY TEAM se rozrustá o další dvě nové sekce a přichází spousta nových hráčů. Jako první posilou je hráč Ziper který přišel do sekce cs.1.6 a postaral se i novou grafiku webu.

Píše se rok 2008 a to 26. února spoustu lidí už prošlo Easy ale základna pořád drzí. Momentálně se rozpadla sekce cs1.6 a W3-DOTA kluci to proste nak nezmákli a rozpustili to. CS se hraje pouze formou mixu také si obcas ťuknu. Poslední záchranou Easy je sekce Day of Defeat source. Ta drží jako přibytá klucí hrajou pravidejně 2 zápasy týdně a vžádném případě nedělají ostudu Easy spíš ho velice hobre reprezentují. Jsou 4. nejlepší klan v CZ/SK a to si myslím je dobrá reklama. Tak jen tak dál hodně štěstí všem.

By En100