.

Next War

Clan Base
ZÁPASY

Anketka

Kdo bude letos Mistr O2 extraligy

Karlovy Vary (1659)
 

Slavia (1614)
 

Sparta (1701)
 

Č. Budějovice (1591)
 

Plzeň (1583)
 

Jíný tým (1710)
 

TOPlist statistika

TOPlist

HODNOCENÍ KLANU

Rozhovory

Už dlouho jsem neudělal žádný rozhovor s hráčem Easy Teamu. Chci toto napravit a pro to jsem pro vás vyzpovídal hráče DOD:S sekce D3M!HO . Tento hráč je s námi už od úplného začátku DOD:S v klanu. Potkali jsme ho s Oberonem už na DOD 1.3 a podařilo se mám ho přemluvit na přechod k DOD:S Jak většina ví Demi nám zůstal věrný a stal se z něj skvělí kamarád a nejlepší hráč Teamu. Demi je docela fešák :-)
 En100-
Tak tě zdravím kamaráde, na začátek se nám představ a řekni nám něco o sobě co děláš jaké máš koníčky a tak.
D3M!- Buenos diaz amigo. Jmenuji se Lukáš Patrovský a jsem z Karlových Varů. Je už mi celých 22 let.Jinak už pracuji a věnuji se počítačům.Koníčků moc není většinou souvisí právě s počítačema, ale okrajově se věnuji hře na djembe (africký buben) a i občasně skládám hudbu.

En100-
 Proč a jak si vlastně začal hrát DOD:S?
D3M!-  Asi jako většina hráčů jsem se k dod:s dostal přes cs, které mě naštěstí v pravou chvíli přestalo bavit J.Začínal jsem tady ve Varech v jedné malé herně hrát s přáteli dod 1.3 a to se mi stalo osudným.Dál už to znáš sám kde jste mě objevili

En100-
Jak se ti vede v DOD:S? Jak se cítíš v klanů?
D3M!- Myslím, že mi to zatím jde i když zlepšovat se jde vždycky.Ne
hraju to ještě moc dlouho na to, abych se mohl soudit…hlavní je to že mě to baví a že mám výborný klan ve kterém jsem nalezl spoustu přátel snad i nadlouho.Toť i k druhé otázce.

En100-
Můžeš nám prozradit jak na tom klan je, jak se mu daří? Prosel nějakými problémy? Jestli ano řekni nám jak se s tím klan vypořádal a jaký si z toho měl pocit ty?   
D3M!- Snad jsme na tom teď už dobře, ale jako každý klan byť sebelepší měl někdy potíže. My jsme je měli samozřejmě také ať už s příchodem hráčů nebo jejich morálkou.Ano vypořádali jsme se s tím, respektive museli jinak by jsme na tom teď asi takhle nebyli. Mé pocity jsou čím dál tím lepší.

En100-
  Prý děláš i admina na portálu United Games  můžeš nám něco málo o tom říct? Jak to tam probíhá a co vlastně tam děláš?
D3M!- Jasnačka.Snažím se pomoc kde to jen jde. Starám se většinou o problémy s řešením výsledků zápasů, popřípadě se to snažím vyřešit i s ostatnímy adminy. Snad to zatím probíhá v rámci možností a našeho umu a schopností.

En100-
Myslíš si že hra DOD:S má v ČR budoucnost? Přál by sis něco?
D3M!- Začnu druhou snad můžu
J. Přál bych si, aby ji objevilo daleko víc lidí než je teď a aby se dávali dohromady jako se to stalo i mně.Samy pak uvidí že to je něco jiného než fragovat na pubech. Otázka jestli má budoucnost….toť otázka….já říkám bude mít, ale musí se dostat do podvědomí daleko více lidem.

En100-
Měl si nějaké období kdy si chtěl z klanu odejít? Jak se cítíš v klanu?
D3M!- Musím přiznat, že měl. Byla to ta doba když jsme neměli ještě naplánovaný tréninky a bylo to fakt mizerné.Teď už je to ale jiné…máme parádní základnu a už i jistotu týdeního hraní

En100-
Co si myslíš o klanu jako o celku? Je úspěšný? Něco by si vněm změnil?
D3M!- Pokud může být bráno za úspěch to že jsme se z „noob teamu“ dostali až na krásné 4. místo v ČR/SK ladderu pak ano…a bude to ještě lepší však se uvidí…
En100- Máš nějaký hráčský vzor? Tvůj oblíbený klan?
D3M!- je jich více…od každého hráče či klanu se dá naučit něco jiného

En100-
Jaký je vlastně demi v reálném životě…co děláš jaké máš koníčky? Co o tobě říkají lidé?
D3M!-  co je to realita :-D né jsem normální kluk akorát jsem trošku víc uzavřenější než bývá normální J .Koníčky už byly řečeny víše a to je teď dod:s, moje kapelka a djembe a také trocha mixování hudby.Na víc už asi není místo.

En100-
Jaké hraješ hry?
D3M!- Teď relativně ulítám na dvou hrách. Samozřejmě tou první a hlavní je Day of Defeat: Source a tou druhou trošku oddechově World of Warcraft na jednom nejmenovaném neoficiálním serveru.

En100-
Máš přítelkyni? Přítele? Nebo dokonce něco jiného?:-)
D3M!- Aktuálně jsem bez přítelkyně…ale kdo ví co může být za chvíli :-d

En100-
Oblíbené pití , jídlo , alkohol, film, činnost  a muziku kterou posloucháš?
D3M!- Pití – Kofola , Jídlo asi vietnamská kuchyně (Kung-Pao a nudličky to je moje), Alkohol jenom s nealkem třeba Kofola a Zubatá nebo Vodka a džus, Filmek – většinou nezávislé filmy, Muzika – Trance, Techno, D´n ´B a jungle

En100-
Dozvěděl jsem se že hraješ v kapele pověděl by si nám o tom něco? Baví tě to? O co vlastně jde?
D3M!- Tady se to šíří rychle :-D jj hraju v jednom takovém malém projektu. Je nás v tom asi 6 a hrajeme především rock a metal, i když já jím dělám takové malé etnické křoví…trochu to zklidňuju mým bubínkem.Celkem mě to baví, ale dělat jinak než relaxačně bych to asi nechtěl                
 
En100- Máš nejaké plány do budoucna? Chceš cestovat nebo něco velkého uskutečnit?
D3M!- jj vždycky jsou plány. Jeden mám už dlouhou dobu a to je výlet na Ibizu na nějakou plážovou párty plnou trance hudby a krásných holek v mini bikinách…jó to bych si dal
 
En100-
Chtěl by si nám ještě něco na závěr říct? Někoho pozdravit něco pronést závěrečné slovo?
D3M!- Hlavně bych chtěl moc poděkovat, že jste mě vzali pod svá křídla a že s Vámi zažívám mnoho krásných chvil. Chtěl bych pozdravit mojí mámu za to že na mně přestává kříčet když chci vyhodit monitor z okna. Hlavně přeji celému Easy Team čím dál tím víc úspěchů a krásných chvil. Díky Kovi

Tak dik moc, dík za tvůj čas a přeji ti hodně štěstí.
by En100

Dnes sem si pro vás připravil rozhovor s hráčem který je v easy teamu nejvyšší ze všech. Tento hráč převzal po mě funkci CL v sekci Cs.1.6 a je i CL sekce DODs. No jasný je to oberon už několik dní tady čtu jak ten rozhovor chcete tak tady ho máte.En100- Zdar hale tohle bude trošku jiný rozhovor než jsme dělali ale klasika zůstane.Tak jak se jmenuješ, jakou máš funkci v EASY a co tam vlastně dělaš.
Oberon-
Mé jméno je Milan má funkce CL tim pádem nemusím nic dělat a  můžu všechny buzerovat. Hlavně STRAINERA hihi

En100-  Proč si vlastně přestoupil do sekce DODS? A se sekcí CS končíš?
Oberon- Přestoupil jsem ale CS budu hrát pořád jestli mě necháte hrát. DOD je výborná hra a chci vyzkoušet taky něco jiného než CS.

En100- Máte už kompletní team v sekci? Pokud ne jak vlastně sháníte nové talenty? Máte nějaké cíle?
Oberon- Team kompletní není a doufám že do konce srpna bude, od září chcem začít zkoušet a domlouvat se na taktice. Pár hráčů se nám přihlásilo ale uvidíme jak na tom budou většina ještě nemá DODS .Takže od září začínáme od nuly tak mějte pochopení.Prostě kdo si bude chtít zahrát tak nám napište a nějak se domluvíme
.

En100- Řekneš nám jak to bude v září probíhat? Budete se teprve sehrávat nebo do toho půjdete pohlavě rovnou? Máte už naplánovanou nějakou ligu?
Oberon-No jak už jsem naznačil do záři musíme sehnat lidi je nás zatím málo počítám že nás bude cca 10. No ligu už máme vybranou zkusíme ESL a uvidíme jak nám to půjde.                      Na září se objednává server na DODS a pak se mužem  začít sehrávat a plánovat nějakou taktiku atd.Takže hráči DODS se od záři máte na co těšit.

En100- A teď asi otázka kvůli které vzniknou dohady. Jaká hra je lepší DOD nebo CS?
Oberon- Každá hra má něco do sebe svoje plusy a mínusy no jasně že nejlepší je………….

En100- Chtěl by si čtenářům ještě něco prozradit ohledně sekce DODS?
Oberon-Vše asi bylo řečeno, prostě od září celému EASY držte palce.

En100- No a jak se ti vlastně líbí v EASY bylo třeba nějaké období kdy si se chtěl na všechno vysrat? Jaká je nálada v klanu? Chtěl by si něco změnit?
Oberon- No v Easy se mi libí a nechci jinam. No klan šlape tak proč to měnit.

En100- Myslíš si že je Easy team  uspěsný. Dal ti něco tento klan? A co ti zase vzal?

Oberon- Easy podle mě je úspěšnej klan,pár silných soupeřů jsem porazily.Co mi vzal no určitě čas a pár hodin spánku, ale stojí to zato.

En100- Seš sám sebou nebo se třeba snažíš napodobovat některé hráče? Máš nějakého oblíbence? 
Oberon-
No zkouším napodobovat mého oblíbeného hráče EN100 ale myslím že nikdy nedosáhnu jeho velkých kvalit jako má on.

En100- Je to velká zodpovědnost být CL v takovémto klanu? Jak si se k tomu dostal?

Oberon-  Co ti mam povídat je to dřina možná v jiných klanech ale CL u nás  podstatě nic nedělá občas sežene zápas vloží výsledek atd… jinak pohoda. Jak jsem se k tomu dostal prostě někteří lidé z Easy nebudu jmenovat  EN100 a SKLIPKAN to na mě hodily ale jsem rád za jejich důvěru.

En100- Jaké hraješ hry?
Oberon- Couter-strike 1.6, Day of defeat, Travian a nesmí chybět Pilsner jednou ji sleču.

En100- Máš přítelkyni? Přítele? Nebo dokonce něco jiného?:-)
Oberon- NE

En100- Oblíbené pití , jídlo , alkohol, film, činnost  a muziku kterou posloucháš?
Oberon- To je otázka jasně že mam PIVO, No a nesmí chybět mé oblíbené pití Borovička       „už nikdy“ No a jídlo asi grilovaný masíčko a pizza.

En100- Na závěr bych se tě chtěl zeptat kam si myslíš že EASY vlastně směřuje bude to pořád malý klan jen složeny spřátel a známých který prostě postupem času zanikne nebo se zněj opravdu stane velký herní klan….co by si chtěl ty? 
Oberon-
Na začátku byl EASY jen Strakonický klan to se podle mě zlomilo příchodem  Croweho a pak příchodem dalších členů od té doby  to směřovalo že nezůstane easy jenom na   původních hráčích ale že se naše členská základna se rozroste o další spoluhráče.  Můj názor je že Easy, velký klan už je a možná někdy za čas bude slavný.

Tak dik moc, dík za tvůj čas a přeji ti hodně štěstí.

by En100

Dneska se mi povedlo dostat na horké křeslo rozhovorů Krigera. Doufám že se vám rozhovor sním bude líbit. Je to dost dobrý střelec a hlavně kalič, které my v teamu potřebujeme.:)

Sklipkan- Cau. Tak nám na začátek něco o sobě pověz např. jak se jmenuješ, kolik ti je let, co studuješ, kde bydlíš a v jakém hraješ klanu.
Kriger – Tak jmenuji se Pavel (Palko) je mi 21 let a pořád se flákam na SŠŘS což je obyčejné SOU ve Strakách. Hraji v tom největším alkoholovém klanu což je náš Easy Team!!!

Sklipkan- Prozraď prosím čtenářům jak si se vůbec k CSku dostal a co tě na té hře zaujalo?  
Kriger- Jak jsem se dostal k CS už ani nevím, ale jisté je že mě hra úplně chytla až když jsme dali dohromady klan.

Sklipkan- Jak dlouho hraješ CS a jak dlouho ho hraješ po netu?
Kriger- Jak dlouho CS hraji si už nevzpomínám, protože z těch našich věčných schůzí mám totální okno a sotva si vzpomenu co jsem dělal před týdnem!! Ale CS jsem začal pořádně hrát teprve v červnu roku 2006.

Sklipkan- Kolik hodin denně strávíš hraním CS?
Kriger- 24h někdy i více :-)

Sklipkan- Řekni nám jestli se ti libí v klaně ve kterém hraješ a jestli si už někdy přemýšlel o změně klanu?
Kriger- jj v klanu se mi líbí a rozhodně bych neměnil, taky z jediného důvodu, že by mě nikde jinde nechtěli hhh Ale v klanu je prdel hlavně když sleduji jak hraje EN100 to je ještě lepší než Tv :-)
En100-
Ty prde neser nebo pudeš……na tvoje místo čeká dalších dvacet…lol. Promiňte na tuto část jsem musel reagovat…..to jako skóre 0:10 je něco špatného? Takhle se právě pozná dobrej  hráč, páč mu nejde jen o sebe ale chce aby si zahráli taky spoluhráči….lol 

Sklipkan- Co říkají na tvoje hraní rodiče? Podporují tě?
Kriger- Ne, pořád mě šikanují a někdy mě za trest nedají ani najíst :-)

Sklipkan- Co si myslíš o lidech v klanu a jak spolu vycházíte mimo CS scénu?
Kriger- Je to super parta která neváhá a když má příležitost se ožrat jdou do toho všichni s plným nasazením!!

Sklipkan- Co považuješ za svůj největší úspěch v kariéře CS? A čeho by si chtěl ještě dosáhnout?
Kriger- Když jsem jednou dal Sklípkanovy dvě hlavy za sebou!! Ničeho 9. místo v 5on5 Laddru je už tak mega úspěch!!

Sklipkan- Máš svůj idol hráče? Nebo svůj oblíbený klan?
Kriger- jjj je jím Sklípkan je to fakt bourák a ten největší skiller co je v ČR :-)  Je v pohodě když na nás pořád řve a nadává nám :-)

Sklipkan- Hraješ něco jiného než CS?
Kriger- Jo Tetris na mobilu!!

 

Sklipkan- Máš steam a pokud ne uvažuješ časem že si ho pořídíš?
Kriger-
Jo, ale není můj je brachovo!! A to mě sere protože vždycky když přijde domu tak mě vykope od Pc a já pak nemam kde hrát!! :-(

Sklipkan- Máš přítelkyni?
Kriger- Ne, ale poduk má měkterá slečna zájem……

Sklipkan- Oblíbené pití , jídlo , alkohol, film a muziku kterou posloucháš?
Kriger- Z pití samo pivo a jídlo asi vše co dobře vypadá. Music poslouchám asi vše co mě netrhá uši!!

Sklipkan- Tak to bude asi vše chtěl by si na závěr něco říct něco vzkázat lidem co hrají CS a přečtou si tento rozhovor?
Kriger – Héééj typani je to jenom hra a nemá cenu se nějak nervovat! CS je sice krásná hra, ale ne zdaleka to nejdůležitější!!Pic a mějte se krásně  :-)

Děkuji moc že sis na mě udělal čas a přeji ti hodně zdaru v CS a v životě.


By Sklípkan

Dneska vám přinášíme další rozhovor s naším CL/WA klanu a to není nikdo jiný než EN100. Na tomto hráči stojí v podstatě celá administrace klanu.

Sklipkan- Ahoj. Tak klasika na úvod se nám představ, jak se jmenuješ, kolik ti je let, co studuješ, kde bydlíš a v jakém hraješ klanu.
EN100- Zdravím tě. Jmenuji se Ondra je mi 20 let pocházím ze Strakonic a hraji v mém milovaném klanu Easy Team:-)

Sklipkan- Prozraď prosím čtenářům jak si se vůbec k CSku dostal a co tě na té hře zaujalo?  
EN100- No myslím si že za všechno můžeš právě ty ale nejsem si tím moc jistý. Mě moc hry nebaví jen na CS jsem docela ujel. Z počátku mě CS moc nebavilo protože jsem neměl internet a proti počítači je CS strašná nuda. Ale pak přišel net a já sem začal hrát s lidmi a proti lidem a to mě strašně baví když můžu s někým komunikovat a hrát prostě v týmu.   

Sklipkan- Jak dlouho hraješ CS a jak dlouho ho hraješ po netu?
EN100- CS hraji asi tak půl roku no a půl roku ho hraji po netu.

Sklipkan- Kolik hodin denně strávíš hraním CS?
EN100- No je to hrozný ten čas u CS. Myslím si že strašně moc, sou dny kdy u toho strávím tak 4 hodiny, ale pak zase dny kdy na to ani nešáhnu. Ale jelikož se o ty naše kluky musím starat tak strávím třeba 3 hodiny denně  tvorbou webu a domlouváním zápasů…. Prostě mám ty naše kluky rad:-)

Sklipkan- Řekni nám jestli se ti libí v klaně ve kterém hraješ a jestli si už někdy přemýšlel o změně klanu?
EN100- Myslím si že líbí je slabé slovo já sem v klaně moc moc moc rad a šťastný a v životě by mě nenapadlo odejít budu s Easy až do konce:-)

Sklipkan- Co říkají na tvoje hraní rodiče? Podporují tě?
EN100- No myslím si že naši ani neví že něco hraju …nevím asi o tom prostě neví

Sklipkan- Co si myslíš o lidech v klanu a jak spolu vycházíte mimo CS scénu?
EN100- No myslím si že to jsou fajn lidé co se v životě neztratí jsou to mí nejlepší přátelé. Sice to při zápasech občas nevypadá ale to sou nervi v kýblu a nikdy bych nepletl CS mezi naše přátelství CS je jen hra a kurvit si kvůli ní přátelství to opravdu NE!!!!     

Sklipkan- Co považuješ za svůj největší úspěch v kariéře CS? A čeho by si chtěl ještě dosáhnout?
EN100- Myslím si že největší úspěch je to, že jsme všichni dohromady stvořili tak pohodovej klan J Chtěl bych asi dosáhnout postupu do Rezzzpect ligy ale to je asi jen můj malý sen…hlavě aby byla v Easy pořad taková prdel:-)

Sklipkan- Máš svůj idol hráče? Nebo svůj oblíbený klan?
EN100- Idol hráče asi ne jen hráče který mě toho hodně naučil a to si tyJ a který na mě hodně řve a to si taky tyJ Můj nejoblíbenější klan je Easy Team:-)

Sklipkan- Hraješ něco jiného než CS?
EN100- Ne, nic jiného mě nebaví.

Sklipkan- Máš steam a pokud ne uvažuješ časem že si ho pořídíš?
EN100- steam už by měl být na cestě ke mě
:-) nechtěl sem ho ale postupem času sem změnil názor. Chci ho kvůli lize myslím si že je to taková dobrá vizitka klanu že hraje fér a to mi hodně chceme,chceme jen fér zápasy bez cheatů. Ale vím že cheaty můžou mít i steam klany:-(

 

Sklipkan- Máš přítelkyni?
EN100- Ne. Mám hodně kamarádek:-)

Sklipkan- Oblíbené pití , jídlo , alkohol, film a muziku kterou posloucháš?
EN100- Tak já strašně rád piju pivo:-) , hlavně NEKTARA 12° to je dobrota:-). Jídlo všechno ale hlavně bez masa protože maso je vražda. No a poslouchám tu nejlepší music na světě Hard Core to je můj život.

Sklipkan- Tak to bude asi vše chtěl by si na závěr něco říct něco vzkázat lidem co hrají CS a přečtou si tento rozhovor?
EN100 – Ty vole lidi je to nemoc a každý o to moc dobře víme ……ale je to pěkná nemoc. A hlavně to neberte moc vážně vždyť pivo a ženy to je taky dobrá závislost ne? :-)

Děkuji moc že sis na mě udělal čas a přeji ti hodně zdaru v CS a v životě.


 

By Sklípkan

 

Tak a máme tady další rozhovor. Tohoto hráče jsem původně chtěl ještě nechat na pokoji ale kvůli vašim žádostecm abych s tímto hráčem udělal rozhovor jsem změnil názor a jako dalšího hráče pro vás vyzpovídám PANA ZELENOU  

 
En100- Zdravím tě . Na začátek nám řekni něco o sobě, jak se jmenuješ, kolik je ti let, kde bydlíš a v jakém hraješ klaně?
Pan Zelená- Čus borci já se jmenuji Martin a snažím se hrát cs je mě 110 let a moc na to nevidím tak se nezlobte pokud vám dam hlavu. :D

En100- Řekni nám proč vlastně hraješ CS?
Pan Zelená -  PROTOČ !!!!

En100- Jak dlouho hraješ CS a jak dlouho ho hraješ po netu?
Pan Zelená – Začínal jsem po druhé světové válce na dvorku. :D

En100- Chodíš někdy hrát do heren? Máš nějakou svojí oblíbenou? Jaké je tam prostředí a jací tam sou lidé?  
Pan Zelená – Herna je můj druhý domov ZiPER podá víse informací. :D

En100- Řekni nám jestli se ti libí v klanu ve kterém hraješ a jestli si nechtěl jit někdy za lepším?
Pan Zelená – Mě se v klanu libý jsou tam samí lamy ale to mě nevadí hlavně že je tým HI.

En100- Jsi podporován ve svém hraní? Nebo si veškerou výbavu na CS dotuješ sám?
Pan Zelená – Jasně že sám to si myslíš že mě podporují rodiče LOL

En100- Bereš hráče v klanu jen jako spoluhráče nebo jsou to kamarádi? Trávíš s nimi hodně času? Chodíte kalit do hospod a na různé akce?  
Pan Zelená – JASNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

En100- Máš nějaký úspěch v CS? Chtěl by si ještě něčeho dosáhnout?

Pan Zelená -  Mám hodně trofejí ale nerad se chlubím :D

En100- Máš svůj idol hráče? Nebo svůj oblíbený klan?
Pan Zelená – Pan Zelena‘ (nekomentovat) :D

En100- Proč hraješ vlastně CS ? Věnuješ mu 100% volného času nebo máš ještě jiné zájmy?
Pan Zelená-  Já CS moc často nehraji jen když mám čas! A hraji ho pro zábavu.

En100- Hraješ také jiné hry než je CS?
Pan Zelená – Jasně že jo ( Warcraft, Half 1,2, DoD, Flatout2,)

En100- Máš přítelkyni? Přítele?:-)
Pan Zelená – NE , NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

En100- Oblíbené pití , jídlo , alkohol, film, činnost  a muziku kterou posloucháš?
Pan Zelená –Jasně ze mam rad pivo jako každej čech a jídlo kunk-pao , muzika všechno co se dá poslouchat .

En100- Tak to bude asi vše, chtěl by si na závěr něco říct lidem co se točí okolo CS nebo svým přátelům z herny?
Pan Zelená- No v herně by se měl zařídit výčep a ZiPER by se měl oholit kazí atmosféru herny :D A kamoši jsou super ja si nestěžuji ! HI  :DD

Tak díky moc chlape za tvůj čas který sis pro mě udělal.Přeji ti hodně štěstí v CS a samozřejmě i v životě.


 

By En100

Toto je první rozhovor který vám přináším na tomto webu nemam moc zkušeností ale doufám že postupem času se to bude lepšit. Těmito rozhovory bych vám chtěl postupně představit naš klan Easy Team no a pokud bude příležitost tak tu budu představovat hráče i z jiných klanů. První hráč kterého jsem vyzpovídal je SKLÍPKANEn100-
Ahoj. Tak klasika na úvod se nám představ, jak se jmenuješ, kolik ti je let, co studuješ, kde bydlíš a v jakém hraješ klanu.
Sklípkan- Milan, je mi 21 let. Studuju na VOŠ ve Strakonicích a hraju v klanu Easy Team.

En100- Řekni nám proč si se rozhodl hrát právě CS
Sklípkan- Hned při prvním hraním mě ta hra chytla. Z počátku sem hrál jen proti botům, ale po netu je to něco úplně jiného.

En100- Jak dlouho hraješ CS a jak dlouho ho hraješ po netu?
Sklípkan- CS hraju po netu půl roku.

En100- Kolik hodin denně strávíš hraním CS?
Sklípkan- To je dost různý, záleží na hodně faktorech. Někdy CS hraju denně 4 hodinky a jinej den to ani nezapnu.

En100- Řekni nám jestli se ti libí v klanu ve kterém hraješ a jestli si nechtěl jit někdy za lepším?
Sklípkan- V Easy Teamu se mi líbí moc a nikdy z klanu neodejdu pokud mě spoluhráči samy nevykopnou :D.

En100- Co říkají na tvoje hraní rodiče? Podporují tě?
Sklípkan- Rodiče nic neříkají a podporují mě tak když něco chci tak si na to musím vydělat .

En100- Chodíš hodně chlastat se svým klanem? Bereš je jako kamarády nebo jen jako spoluhráče?
Sklípkan- Chlastat chodím dost často. A spoluhráči sou fakt skvělý kámoši.

En100- Co považuješ za svůj největší úspěch v kariéře CS? A čeho by si chtěl ještě dosáhnout?
Sklípkan- Já žádnej úspěch v CS nemám a ani nic neočekávám. Pro mě je to jen hra u které se bavím s přáteli. 

En100- Máš svůj idol hráče? Nebo svůj oblíbený klan?
Sklípkan- Nevím jestli je to můj idol ale velmi fandím Blumovi .Oblíbený klan žádný nemam sem 100% věrny Easy Teamu

En100- Proč hraješ vlastně CS ?
Sklípkan- Sám přesně nevím.

En100- Hraješ něco jiného než CS?
Sklípkan- JJ hraju všechno možný co se mi dostane do rukou.

En100- Máš přítelkyni?
Sklípkan- Ne

En100- Oblíbené pití , jídlo , alkohol, film a muziku kterou posloucháš?
Sklípkan-  Na 100% je to pivko, já jím podstatě všechno na co přijdu. Poslouchám taneční muziku.

En100- Tak to bude asi vše chtěl by si na závěr něco říct něco vzkázat lidem co hrají CS a přečtou si tento rozhovor?
Sklípkan – Je to jen hra u které se mají lidi bavit a když mají navíc nějaké úspěchy tak je to super.

Děkuji moc že sis na mě udělal čas a přeji ti hodně zdaru v CS a v životě.


 

By En100