.

Next War

Clan Base
ZÁPASY

Anketka

Kdo bude letos Mistr O2 extraligy

Karlovy Vary (1659)
 

Slavia (1614)
 

Sparta (1701)
 

Č. Budějovice (1591)
 

Plzeň (1583)
 

Jíný tým (1710)
 

TOPlist statistika

TOPlist

HODNOCENÍ KLANU

Rozhovory

EN100

Dneska vám přinášíme další rozhovor s naším CL/WA klanu a to není nikdo jiný než EN100. Na tomto hráči stojí v podstatě celá administrace klanu.

Sklipkan- Ahoj. Tak klasika na úvod se nám představ, jak se jmenuješ, kolik ti je let, co studuješ, kde bydlíš a v jakém hraješ klanu.
EN100- Zdravím tě. Jmenuji se Ondra je mi 20 let pocházím ze Strakonic a hraji v mém milovaném klanu Easy Team:-)

Sklipkan- Prozraď prosím čtenářům jak si se vůbec k CSku dostal a co tě na té hře zaujalo?  
EN100- No myslím si že za všechno můžeš právě ty ale nejsem si tím moc jistý. Mě moc hry nebaví jen na CS jsem docela ujel. Z počátku mě CS moc nebavilo protože jsem neměl internet a proti počítači je CS strašná nuda. Ale pak přišel net a já sem začal hrát s lidmi a proti lidem a to mě strašně baví když můžu s někým komunikovat a hrát prostě v týmu.   

Sklipkan- Jak dlouho hraješ CS a jak dlouho ho hraješ po netu?
EN100- CS hraji asi tak půl roku no a půl roku ho hraji po netu.

Sklipkan- Kolik hodin denně strávíš hraním CS?
EN100- No je to hrozný ten čas u CS. Myslím si že strašně moc, sou dny kdy u toho strávím tak 4 hodiny, ale pak zase dny kdy na to ani nešáhnu. Ale jelikož se o ty naše kluky musím starat tak strávím třeba 3 hodiny denně  tvorbou webu a domlouváním zápasů…. Prostě mám ty naše kluky rad:-)

Sklipkan- Řekni nám jestli se ti libí v klaně ve kterém hraješ a jestli si už někdy přemýšlel o změně klanu?
EN100- Myslím si že líbí je slabé slovo já sem v klaně moc moc moc rad a šťastný a v životě by mě nenapadlo odejít budu s Easy až do konce:-)

Sklipkan- Co říkají na tvoje hraní rodiče? Podporují tě?
EN100- No myslím si že naši ani neví že něco hraju …nevím asi o tom prostě neví

Sklipkan- Co si myslíš o lidech v klanu a jak spolu vycházíte mimo CS scénu?
EN100- No myslím si že to jsou fajn lidé co se v životě neztratí jsou to mí nejlepší přátelé. Sice to při zápasech občas nevypadá ale to sou nervi v kýblu a nikdy bych nepletl CS mezi naše přátelství CS je jen hra a kurvit si kvůli ní přátelství to opravdu NE!!!!     

Sklipkan- Co považuješ za svůj největší úspěch v kariéře CS? A čeho by si chtěl ještě dosáhnout?
EN100- Myslím si že největší úspěch je to, že jsme všichni dohromady stvořili tak pohodovej klan J Chtěl bych asi dosáhnout postupu do Rezzzpect ligy ale to je asi jen můj malý sen…hlavě aby byla v Easy pořad taková prdel:-)

Sklipkan- Máš svůj idol hráče? Nebo svůj oblíbený klan?
EN100- Idol hráče asi ne jen hráče který mě toho hodně naučil a to si tyJ a který na mě hodně řve a to si taky tyJ Můj nejoblíbenější klan je Easy Team:-)

Sklipkan- Hraješ něco jiného než CS?
EN100- Ne, nic jiného mě nebaví.

Sklipkan- Máš steam a pokud ne uvažuješ časem že si ho pořídíš?
EN100- steam už by měl být na cestě ke mě
:-) nechtěl sem ho ale postupem času sem změnil názor. Chci ho kvůli lize myslím si že je to taková dobrá vizitka klanu že hraje fér a to mi hodně chceme,chceme jen fér zápasy bez cheatů. Ale vím že cheaty můžou mít i steam klany:-(

 

Sklipkan- Máš přítelkyni?
EN100- Ne. Mám hodně kamarádek:-)

Sklipkan- Oblíbené pití , jídlo , alkohol, film a muziku kterou posloucháš?
EN100- Tak já strašně rád piju pivo:-) , hlavně NEKTARA 12° to je dobrota:-). Jídlo všechno ale hlavně bez masa protože maso je vražda. No a poslouchám tu nejlepší music na světě Hard Core to je můj život.

Sklipkan- Tak to bude asi vše chtěl by si na závěr něco říct něco vzkázat lidem co hrají CS a přečtou si tento rozhovor?
EN100 – Ty vole lidi je to nemoc a každý o to moc dobře víme ……ale je to pěkná nemoc. A hlavně to neberte moc vážně vždyť pivo a ženy to je taky dobrá závislost ne? :-)

Děkuji moc že sis na mě udělal čas a přeji ti hodně zdaru v CS a v životě.


 

By Sklípkan

Žádné komentáře