.

Next War

Clan Base
ZÁPASY

Anketka

Kdo bude letos Mistr O2 extraligy

Karlovy Vary (1659)
 

Slavia (1614)
 

Sparta (1701)
 

Č. Budějovice (1591)
 

Plzeň (1583)
 

Jíný tým (1710)
 

TOPlist statistika

TOPlist

HODNOCENÍ KLANU

Rozhovory

Oberon

Dnes sem si pro vás připravil rozhovor s hráčem který je v easy teamu nejvyšší ze všech. Tento hráč převzal po mě funkci CL v sekci Cs.1.6 a je i CL sekce DODs. No jasný je to oberon už několik dní tady čtu jak ten rozhovor chcete tak tady ho máte.En100- Zdar hale tohle bude trošku jiný rozhovor než jsme dělali ale klasika zůstane.Tak jak se jmenuješ, jakou máš funkci v EASY a co tam vlastně dělaš.
Oberon-
Mé jméno je Milan má funkce CL tim pádem nemusím nic dělat a  můžu všechny buzerovat. Hlavně STRAINERA hihi

En100-  Proč si vlastně přestoupil do sekce DODS? A se sekcí CS končíš?
Oberon- Přestoupil jsem ale CS budu hrát pořád jestli mě necháte hrát. DOD je výborná hra a chci vyzkoušet taky něco jiného než CS.

En100- Máte už kompletní team v sekci? Pokud ne jak vlastně sháníte nové talenty? Máte nějaké cíle?
Oberon- Team kompletní není a doufám že do konce srpna bude, od září chcem začít zkoušet a domlouvat se na taktice. Pár hráčů se nám přihlásilo ale uvidíme jak na tom budou většina ještě nemá DODS .Takže od září začínáme od nuly tak mějte pochopení.Prostě kdo si bude chtít zahrát tak nám napište a nějak se domluvíme
.

En100- Řekneš nám jak to bude v září probíhat? Budete se teprve sehrávat nebo do toho půjdete pohlavě rovnou? Máte už naplánovanou nějakou ligu?
Oberon-No jak už jsem naznačil do záři musíme sehnat lidi je nás zatím málo počítám že nás bude cca 10. No ligu už máme vybranou zkusíme ESL a uvidíme jak nám to půjde.                      Na září se objednává server na DODS a pak se mužem  začít sehrávat a plánovat nějakou taktiku atd.Takže hráči DODS se od záři máte na co těšit.

En100- A teď asi otázka kvůli které vzniknou dohady. Jaká hra je lepší DOD nebo CS?
Oberon- Každá hra má něco do sebe svoje plusy a mínusy no jasně že nejlepší je………….

En100- Chtěl by si čtenářům ještě něco prozradit ohledně sekce DODS?
Oberon-Vše asi bylo řečeno, prostě od září celému EASY držte palce.

En100- No a jak se ti vlastně líbí v EASY bylo třeba nějaké období kdy si se chtěl na všechno vysrat? Jaká je nálada v klanu? Chtěl by si něco změnit?
Oberon- No v Easy se mi libí a nechci jinam. No klan šlape tak proč to měnit.

En100- Myslíš si že je Easy team  uspěsný. Dal ti něco tento klan? A co ti zase vzal?

Oberon- Easy podle mě je úspěšnej klan,pár silných soupeřů jsem porazily.Co mi vzal no určitě čas a pár hodin spánku, ale stojí to zato.

En100- Seš sám sebou nebo se třeba snažíš napodobovat některé hráče? Máš nějakého oblíbence? 
Oberon-
No zkouším napodobovat mého oblíbeného hráče EN100 ale myslím že nikdy nedosáhnu jeho velkých kvalit jako má on.

En100- Je to velká zodpovědnost být CL v takovémto klanu? Jak si se k tomu dostal?

Oberon-  Co ti mam povídat je to dřina možná v jiných klanech ale CL u nás  podstatě nic nedělá občas sežene zápas vloží výsledek atd… jinak pohoda. Jak jsem se k tomu dostal prostě někteří lidé z Easy nebudu jmenovat  EN100 a SKLIPKAN to na mě hodily ale jsem rád za jejich důvěru.

En100- Jaké hraješ hry?
Oberon- Couter-strike 1.6, Day of defeat, Travian a nesmí chybět Pilsner jednou ji sleču.

En100- Máš přítelkyni? Přítele? Nebo dokonce něco jiného?:-)
Oberon- NE

En100- Oblíbené pití , jídlo , alkohol, film, činnost  a muziku kterou posloucháš?
Oberon- To je otázka jasně že mam PIVO, No a nesmí chybět mé oblíbené pití Borovička       „už nikdy“ No a jídlo asi grilovaný masíčko a pizza.

En100- Na závěr bych se tě chtěl zeptat kam si myslíš že EASY vlastně směřuje bude to pořád malý klan jen složeny spřátel a známých který prostě postupem času zanikne nebo se zněj opravdu stane velký herní klan….co by si chtěl ty? 
Oberon-
Na začátku byl EASY jen Strakonický klan to se podle mě zlomilo příchodem  Croweho a pak příchodem dalších členů od té doby  to směřovalo že nezůstane easy jenom na   původních hráčích ale že se naše členská základna se rozroste o další spoluhráče.  Můj názor je že Easy, velký klan už je a možná někdy za čas bude slavný.

Tak dik moc, dík za tvůj čas a přeji ti hodně štěstí.

by En100

Žádné komentáře